Collamedic Kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí

Garantovaný nákup z Parfum.cz

Top nabídka

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 5 010 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 26 455 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 956 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta47 Kč100 % • 610 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 245 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 48 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč175 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 109 939 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč641 recenzíDalší informace

Forma produktu
kapsle
51 g

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Zatím používám krátce, takže z mojí zkušenosti zatím nemůžu hodnotit, ale tento produkt mi byl doporučen známou, která je velmi spokojená

Určení
ženy
Množství
120 tbl
Forma produktu
kapsle
51 g

Bioaktivní mořský kolagen Collamedic = 100% čistota z Norska s nejvyšším obsahem kolagenu na trhu! Nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu je tu. Sérum je unikátní kombinací mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších prémiových aktivních látek. Sérum je speciálně vyvinuto pro redukci vrásek, zlepšení elasticity a celkovému projasnění pleti. Kapsle obsahují patentovanou kyselinu hyaluronovou ExceptionHYAL® Star. Byla speciálně vyvinuta pro potravinové doplňky. Klinické testy ukázaly, že užívání této látky redukuje drobné vrásky o 20,8 % a hluboké vrásky o 21 %. Věděli jste, že kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle? Od 25. roku života však jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se pak odráží především v kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Od 40 let věku je produkce kolagenu zastavena úplně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek49 Kč95 % • 10 019 recenzíDalší informace

Super doplnění kolagenu, vidím na nehtech

kolagen collamedic je funkční

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• + Je vidět zlepšení pleti
    • + Cena a velikost tabletek
    • + Krásné balení
    • + zdarma silný Vitamin C - který podporuje tvorbu kolagenu

Kolagenové tablety jsem si koupila na doporučení kosmetičky. Nejprve jsem si udělala intenzivní kúru, jak je výrobcem doporučeno (tj. celkem 6000 mg kolagenu – 1 Collamedic sáček (nápoj) + 4 kapsle denně. Asi po 20 dnech jsem si všimla vyživené pevné pleti. Kamarádka si změny všimla asi po měsíci.

Teď používám Collamedic kapsle a Collamedic sérum. Nejjemnější vrásky jsou vyplněné. Pleť je svěží a rozhodně hezčí. Kapsle se jí dvě 2x denně. Někomu by třeba vyhovoval nápoj v prášku – ten je jeden na den.

Oproti konkurenci mě potěšila cena – můžu si tak kolagen dopřát každý měsíc. A rostou mi rychleji vlasy a nehty.

• Již používám sérum, chtěla jsem i doplněk stravy - s kolagenem a kyselinou hyaluronovou. Hlavně kvůli vráskám.

Na Collamedic eshopu jsem vybrala dárkový balíček, který vychází levněji.

Obsahuje kapsle, kolagenový nápoj v prášku, sérum a Vitamín C zdarma.

Chystám se koupit i kamarádce jako dárek. Vypadá luxusně :)